KONTAKT  


ELMARK
93-574 Łódź
ul. Radwańska 46
tel./fax +48 426377057
e-mail: info@elmark.net.pl

NASZ KOD QR  


INSTALACJE TELEFONICZNE

Obecnie telefon to nie tylko połączenia głosowe. Dzięki nowoczesnej technice za niewiele wyższą opłatą niż za zwykłą analogową linię telefoniczną możemy zamówić u swojego operatora cyfrowe łącze ISDN (Integrated Service Digital Network – Sieć cyfrowa z integracją usług), które oferuje nam poza połączeniami głosowymi o dużo wyższej jakości, również połączenia wideofoniczne, szybki przesył danych (do 128 kbps przy dostępie podstawowym), oraz wiele usług dodatkowych.
Dzięki ISDN możemy podłączyć do jednego gniazdka do ośmiu urządzeń końcowych, z których każde może mieć swój osobny numer i dwa z nich mogą pracować w tym samym czasie.

Znika również problem „blokowania” linii telefonicznej podczas łączenia się z siecią internet, ponieważ w ISDN mamy dwa kanały służące do przesyłania danych, gdy przez jeden płyną dane z internetu, przez drugi możemy wykonać rozmowę telefoniczną, co więcej, gdy zależy nam na szybkim przesyle danych i komputer wykorzystuje obydwa kanały, to w przypadku próby „dodzwonienia” się do nas jeden kanał jest automatycznie zwalniany dla połączenia głosowego.

Szczegóły również na stronie www.tpsa.pl.